ATRAKCJE

AKADEMIA BEZPIECZNEGO ROWERZYSTY
Atrakcje Rowerowe
To możliwość uczestnictwa w szkoleniu z podstaw techniki jazdy, prowadzonym przez profesjonalnych instruktorów na terenie imprezy. Nie wymaga wcześniejszej rejestracji, a udział jest bezpłatny.

W ramach akademii zostaną udostępnione:
- instruktorzy i pomoc techniczna
- przeszkody rowerowe do celów szkoleniowych
- rowery MTB i rowery biegowe
DIRT JUMPING
Atrakcje Rowerowe
Widowiskowe pokazy dirt jumpingu czyli ewolucji na rowerach MTB i BMX. Pokazy odbywać się będą na największym w Polsce lądowaniu pozwalającym na skoki na wysokości nawet 6 metrów.

W Pokazach udział wezmą zawodnicy startujący w zawodach z cyklu Pucharu Świata. Nie zabraknie także komentatora czy muzyki na żywo.
POKAZ HISTORII ROWERÓW
Atrakcje Rowerowe
Niezwykła podróż w czasie, opowiadająca w ciekawy i interaktywny sposób historię rowerów. W ramach pokazów również Freestyle Bicykl – ewolucje na ogromnych bicyklach.
- pokazy jazdy na bicyklach i zabytkowych rowerach
- przedstawienie pokazujące historię rowerów
- przejażdżki na bicyklach
FREESTYLE BICYKL
Atrakcje Rowerowe
Freestyle Bicykl to akrobatyczny pokaz umiejętności jeździeckich, w trakcie którego specjalnie wyszkoleni rowerzyści wykonuję ewolucje na ogromnych bicyklach.
MOBILNY TOR GRAWITACYJNY
Atrakcje Rowerowe
Mobilny Tor Grawitacyjny - Pumptrack jest profesjonalnym torem pozwalającym na jazdę bez potrzeby pedałowania na rowerze. Jest to możliwe dzięki odpowiednim profilom. Wszyscy chętni uczestnicy będą mogli podnosić umiejętności z zaawansowanej jazdy na rowerze, pod okiem specjalistów w bezpiecznych warunkach.

Mobilny Tor Grawitacyjny, czyli inaczej Pumptrack wraz z obsługą przystosowany do jazdy na rowerach, który będzie udostępniony wszystkim chętnym uczestnikom.
STREFA DLA DZIECI
Atrakcje Rowerowe
Podczas Małopolska TOUR szczególną uwagę poświęcamy najmłodszym rowerzystom. W ramach każdej edycji do dyspozycji dzieci uczestniczących w festiwalu zostanie oddane, w ramach specjalnie wydzielonej strefy:

Dmuchana zjeżdżalnia / Suchy basen / Malowanie twarzy / Kącik artystyczny / Bramka celności / Refleksomierz / Balonowe zoo Bańki xxl

Wszystko przygotowane przez specjalistów i zrealizowane przez profesjonalną obsługę.
SYMULATOR JAZDY NA ROWERZE
Atrakcje Rowerowe
Rower stacjonarny wraz z odpowiednim oprogramowaniem, który umożliwi przeprowadzenie klasyfikacji czasowej oraz wyłonienia zwycięzców.
SERWIS ROWEROWY
Atrakcje Rowerowe
Profesjonalny serwis rowerowy, którego obsługa pomoże w drobnych naprawach, przeprowadzi doradztwo związane ze sposobem użytkowania rowerów oraz zaproponuje materiały eksploatacyjne i zamienne.
BLENDER BIKE
Atrakcje Rowerowe
Blender Bike to stoisko do produkcji soków, w formie kolorowych stacjonarnych rowerów z podłączonym blenderem. Na tym stoisku za pomocą siły własnych mięśni uczestnicy będą mogli przygotować pyszne i zdrowe koktajle.
STREFA GASTRONOMICZNA
Atrakcje Rowerowe
Dla wszystkich uczestników wydarzenia zostanie udostępniona strefa gastronomiczna, w której będzie można skorzystać z różnorodnej oferty stoisk oraz popularnych food-trucków.
KRAMARCZYK TEAM
Atrakcje Rowerowe
Zawodnicy biorący udział w widowiskowych pokazach rowerowych TRIAL / BMX łącznie zdobyli 34 medale Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy oraz 114 tytułów indywidualnych Mistrzów Polski.
STREFA FIZJOTERAPII
Atrakcje Rowerowe
Strefa Fizjo - miejsce w którym każdy będzie mógł uzyskać poradę fizjoterapeutów z gabinetu CITO, które zajmującego się zawodowymi sportowcami w tym rowerzystami (m.in. Szymon Godziek, Dawid Godziek). Na stoisku będzie można także przetestować produkty Dr.Cool, które służą m.in. do schładzania organizmu podczas wysiłku fizycznego.

MAŁOPOLSKA TOUR

Made In Małopolska

ORGANIZATORZY

PARTNERZY