Myślenice - 11 sierpnia

O MIEŚCIE

Myślenice to bardzo atrakcyjne miejsce zarówno do zamieszkania, jak również aktywnego wypoczynku. Średniowieczny Rynek, pobliskie Sanktuarium, nowoczesne Muzeum Niepodległości, jak i Zarabie z rekreacyjną strefą wypoczynku nad rzeką Rabą są świetnym miejscem relaksu dla turystów. Miasto położone między Krakowem a Zakopanem urzeka pięknymi krajobrazami i mocą atrakcji o każdej porze roku.

Ponadto jest dogodną bazą wypadową do wielu miejscowości w Małopolsce takich jak Kraków, Zakopane, Wieliczka czy Oświęcim. Aktywni mogą skorzystać z Centrum Sportu i Rekreacji, w obrębie którego mieści się hala widowiskowo-sportowa, salka do sportów walki, boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz nowoczesna strzelnica sportowa. W strefie czasu wolnego – Zarabie, do spacerowania zachęca park. W okolicy znajdują się także place zabaw dla dzieci, ścieżki biegowo-rowerowe, park linowy. Nieopodal korty tenisowe i basen.

W naszym mieście każdy może wypocząć w ulubiony sposób - w scenerii pieszych wędrówek górskich, wycieczek rowerowych, plażowania nad Rabą czy kajaków. Myślenice są więc prawdziwym sercem Małopolski.

Więcej informacji można znaleźć na www.myslenice.pl lub profilu www.facebook.com/gminamyslenice

MAŁOPOLSKA TOUR

Made In Małopolska

ORGANIZATORZY